Czy to choroba dwubiegunowa czy nerwica?

Witam czy to choroba dwubiegunowa czy nerwica , jeśli odczuwam poczucie szczęścia jakieś pozytywne emocje i robi mi się w tym momencie gorąca ,dusznosc, drętwienie czy oznaki słabości jakbym tracił energię poprostu źle się czuje jak doznaje pozytywnych emocji

Dzień dobry. Niestety, nie można diagnozować online. Krótki opis nie daje nawet podstawy, żeby spróbować odnieść się w kontekście zaburzeń do pańskiego pytania. Jeżeli cierpi Pan z powodu opisanych objawów, odczuć, zachęcam Pana do skorzystania z konsultacji psychologicznej. Tylko wywiad bezpośredni pozwoli diagnoście na określenie czy w ogóle w tym przypadku mówimy o zaburzeniach. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/

Witam Pana
Fakt, że Pana samopoczucie pogarsza się podczas odczuwania
pozytywnych emocji absolutnie nie jest wystarczający
do zdiagnozowania nerwicy czy też choroby dwubiegunowej.
Z pewnością jednak Pana objawy mają podłoże
psychologiczne.
Zachęcam Pana do skonsultowania problemu z psychologiem
i do spotkań terapeutycznych, podczas których odzyska
Pan równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

witam, trudno określić powód opisanych objawów po opisie w pytaniu. Proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem, psychologiem aby zastanowić się nad dalszą formą pomocy. Pozdrawiam serdecznie