Czy to ciąża? Skąd ta wydzielina?

Witam. Podejrzewam u siebie ciążę robiłam test ciążowy 1 wyszedł pozytywnie, 2 negatywnie, 3 pozytywnie i 4 negatywnie. Mierzyłam temperaturę w pochwie wynosi ona 37,4 stopni Celsjusza. Jestem dopiero 19 dni przed miesiączką, mam nabrzmiałe piersi z których wycieka biała wydzielina. Często siusiam a z pochwy wydostaje ie strasznie dużo wydzieliny. Czy to mogłaby być ciąża? Proszę o odpowiedz bo nie wiem sama co się dzieje czy to ciąża czy może jakieś zaburzenie? Dodam, że wolałabym ciąże jak chyba większość kobiet ale nie robię sobie zbyt wielkich nadziei:(.

Redakcja abcZdrowie

Na podstawie wykonanych testów i opisanych objawów nie można jednoznacznie potwierdzić ani wykluczyć ciąży. Rozumiem, że wykonywała Pani dotychczas samodzielnie testy ciążowe w moczu. Zatem proponuję oznaczy poziom hormonu beta hCG w surowicy krwi i z otrzymanym wynikiem zgłosić się do lekarza.

Witam.
Na początek proponuję wykonanie testu ciążowego z krwi, czyli oznaczenie poziomu beta HCG. Uzyskany wynik da Pani odpowiedź.
Pozdrawiam.