Czy to co u mnie występuje to zaburzenia erekcji?

Mam 25 lat i od czasów liceum zastanawiało mnie, czy wszystko jest ze mną w porządku. Otóż osiągam erekcję, ale wydaje mi się, że jest ona niepełna- mój penis w trakcie wzwodu jest ustawiony pod kątem ok. 70 stopni w stosunku do ciała (gdzie 90 stopni byłoby prostopadle do ciała) tak jakby ligament odpowiadający za utrzymanie prącia był bardzo słaby lub w ogóle nie istniał. Na dodatek mój penis nie zawsze jest specjalnie super sztywny, co bywa kłopotliwe, np. w przypadku zakładania prezerwatywy. Oglądając filmy dozwolone od lat 18 wysnuwam wnioski, że u większości mężczyzn wygląda to lepiej niż u mnie. Nie daje mi to spokoju. Dodam, że nie mam cukrzycy, nadciśnienia (poparte badaniami), wykonałem także na własną rękę badania testosteronu, prl (i innych hormonów odpowiedzialnych za erekcję) i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Niby moja erekcja umożliwia odbycie stosunku, ale do końca nie jestem przekonany, że wszystko z nią jest OK.

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Niestety w ramach porady internetowej, kiedy nie mamy możliwości zebrania wywiadu oraz zbadania Pana, nie mamy możliwości kompetentnie ocenić czy opisana przez Pana sytuacja sugeruje patologię, czy jest stanem fizjologicznym. By konkretnie ocenić problem powinien udać się Pan do specjalisty urologa.
Proszę jednak pamiętać, że filmy erotyczne niekoniecznie ukazują prawdę, zarówno w wymiarze fizycznym. Proszę się zatem nie przejmować.