Czy to dobre dawkowanie leków na ciśnienie?

Witam ! 20 grudnia 2017 roku miałam bardzo wysokie ciśnienie o 1 w nocy 200/110 .Zaraz po tym zadzwoniłam po karetkę i pojechałam na sor. Tam został mi podany lek: furosemid 2 amp.Ciśnienie sie obniżyło do 140/90.Rano zostałam wypisana do domu.Byłam po tym u lekarza rodzinnego . Lekarz przepisała Piramil 5 mg i kazała brac 1 tabletkę rano. Po miesiącu czasu 24.01.2017 w nocy miałam znowu wysokie cisnienie 180/100 znalazłam się na pogotowiu ratunkowym. Dostałam leki i cisnienie obniżyło się do 128/89. Kolejnego dnia poszłam do lekarza rodzinnego . Pani doktor przepisała mi leki piramil 5 mg 1x1 jak wczesniej dodatkowo amlopin 5 mg 1/2 na noc oraz captopril 25 mg pod jezyk w razie skoku wysokiego cisnienia . Po zazyciu tych lekow mam bardzo niskie cisnienie w dzien od 95 do 110 i jak wezmę piramil rano cisnienie spada jeszcze bardziej.Musze wypic kawe aby podniesc cisnienie. Do 00.00 cisnienie jest niskie .Po 00.00 podnosi mi się do 130.Dzisiaj 28.01 cały dzien cisnienie było niskie po 19 zaczelo rosnąc . Mam teraz 140/90 . Mam pytanie czy to jest dobre dawkowanie leków i do jakiego specjalisty się zgłosic z moim problemem?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję zmniejszyć dawkę piramilu rano do 2,5 mg, do rozważenia wizyta u kardiologa/ hipertensjologa.
Pozdrawiam