Czy to dobry sposób leczenia torbieli na jajnika?

Witam . pół roku temu na jajniku wykryto u mnie torbiel endo. Test roma wyszedł niski. Teraz lekarz kazal powtórzyć wyniki. Guz ma wielkosci 3cm. Lecze go tabletkami anty. Dodam ze 3 lata temu usunieto mi drugi jajnik tez z powodu endo. Dlaczego znowu musze powtarzac test i czy to dobry sposob leczenia. Nie moge miec laparoskopi bp poprzedni zabieg skończył sie laparotomia z powodu duzej ilosci zrostow

Lek. Tomasz Budlewski

powtórzenie testy pozwoli ustalić najbardziej optymalne dalsze postępowanie, lecz jak sądzę nie wykluczy leczenia operacyjnego.