Czy to grzybica? Krostki na penisie

Mam 36 lat ostatnio po współżyciu z mężem poinformował mnie, że ma pieczenie i swędzenie, ja jednak nie miałam żadnych objawów. Nie zastosował od razu leczenia, później objawy swędzenia były niewielkie i rzadkie, ale pojawiła się krostka jak brodawka wypełniona białym płynem później pojawiły się podobne ale mniejsze, dalsze krostki czy te krostki to także może być objaw grzybicy? Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Objawy występujące u Pani męża mogą sugerować infekcję wirusową. Objawy wydają się nie być charakterystyczne dla infekcji grzybiczej.
Konieczne jest badanie fizykalne i ewentualne badania dodatkowe.

Proponuję aby Pani mąż zgłosił się do dermatologa w celu dokładnego rozpoznania i zastosowania leczenia.