Czy to grzybica miejsca intymnego?

Pod wargami sromowymi wyskoczyły mi krostki, są one na koniuszkach lekko białawe, ale mnie nie pieką i nie swędzą. Od czego to się mogło pojawić czy to może być grzybica? Bardzo się wstydzę iść z tym do ginekologa.

ponad rok temu

Witam serdecznie!
Przyczyną Pani dolegliwości może być niestety infekcja narządów płciowych, niekoniecznie o charakterze grzybiczym. Niestety nie napisała Pani nic na temat wydzieliny pochwowej, czy zmieniła swój charakter? Jeżeli tak tym bardziej prawdopodobna jest infekcja.
Innym powodem dolegliwości może być podrażnienia wrażliwych okolic intymnych. szczególnie jeżeli usuwa Pani owłosienie. Mogło dojść do nadkażenia mieszków włosowych.
Wizyta u lekarza jest konieczna, może Pani udać się do ginekologa, ewentualnie dermatologa.
Pozdrawiam