Czy to grzybica penisa? Maść przeciwgrzybicza nie pomaga

Od około 2 tygodni zmagam się z plamami na członku. Początkowo myślałem, że są to przelotne zaczerwienienia. Jednak mimo upływu czasu nie ustąpiły. Podejrzewając grzybicę, od 3 dni stosuję krem C***. Efektów póki co nie widać. Od ok 2 dni, na plamach koloru czerwonego, pojawiły się nowe, jaśniejsze. Czy jest się czym martwić? Załączam zdjęcie (+18): http://img808.imageshack.us/img808/5125/dsc00888b.jpg

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Nie napisał Pan czy wystepują jakiekolwiek objawy dodatkowe - świąd, ból, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki?
Zmiany wyglądają na infekcję grzybiczą, proszę jeszcze kilka dni spróbować stosować dalej maść, a jeżeli zmiany nie ustąpią, konieczna będzie wizyta u dermatolaga i zmiana leczenia.
Jeżeli współżyje Pan proszę pamiętać o równoczesnym leczeniu Partnerki.

Pozrawiam