Czy to grzybica? Strasznie mnie piecze i swędzi

Mam 14 lat od jakiegoś czasy odczuwam bardzo silne pieczenie, kłucie i swędzenie w okolicach pochwy i odbytu. Czasem ustaje ale za chwilę nawraca stosowałam sposób wkładając z góry mokry wacik polany zimną wodą na chwilę pomagało. Nie mam jeszcze miesiączki. Boje się i wstydzę powiedzieć o tym mamie i nie chce iść do ginekologa. Czym to można złagodzić albo wyleczyć. Czy są na to jakieś domowe sposoby? Czy to grzybica?
14 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety bez badania nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie, a tym bardziej zalecić leczenia.
Konieczna jest wizyta u ginekologa.
Proszę jednak spróbować porozmawiać na ten temat z mamą.
Pozdrawiam.