Czy to guz piersi? Sama nie wiem...

Mam 15 lat i wyczułam coś w prawej piersi (tak na górze, niestety, taki jakiś podłużny ). Podobnym do innych w opisie. Trochę się boję, ale myślę, czytając o tym dużo, ze jestem może trochę za młoda? Nie wiem... Chciałabym, aby ktoś mi doradził, co mam zrobić ;)

Witaj!

W Twoim wieku piersi ulegają ciągłym przemianom, a ich budowa nie jest jednorodna. Prawidłowe gruczoły piersiowe mogą być wyczuwalne w postaci rozmaitych zgrubień. Tak więc nie ma powodów do niepokoju.

Pozdrawiam serdecznie