Czy to jak się czuję, może mieć jakieś podłoże neurologiczne?

Witam. Od kilku miesięcy czuję się źle, chodzę od lekarza do lekarza i nic mi nie pomaga. Zaczęło się od wysokiego tętna (ponad 100, przez cały czas). Dostałam leki Concor Cor 2.5. Puls się uspokoił. Ale zaczęły pojawiać się zawroty głowy, delikatne zaburzenia widzenia, osłabienie, bezsenność. Wszystkie badania serca (w tym holter) wyszły ok. Wykonałam badania witaminy D i B12. Brałam zastrzyki z witaminą B, do tego zażywam ciągle witaminę D. Jednak objawy dalej się pojawiają. Czuję się źle, mam problemy z koncentracją, również z pamięcią, do tego dołączają zawroty i bóle głowy. Wizytę u psychologa równiez mam za sobą (nie mam nerwicy, pomimo tego, że tak podejrzewano). Zaczynam coraz poważniej zastanawiać się nad wizytą u neurologa lub wykonaniem tomografii głowy. Czy to jak się czuję, może mieć jakieś podłoże neurologiczne? Strasznie się boję, że coś wykryją w mojej głowie. Wszystkie badania moczu są ok, w krwi ostatnio wyniki wykazały podwyższone delikatnie MCV (97,1; norma: 79-95), MCH (33,1; norma: 26-32), limfocyty % (43,5%; norma: 20-40%). Proszę o pomoc, bo już naprawdę nie wiem co robić aby w końcu czuć się normalnie.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt.

Opisane przez Panią symptomy, mogą być odpowiedzią Pani organizmu na przewlekający się stres?
Nie napisała Pani, jaki styl życia prowadzi Pani na co dzień? - bo to
ma fundamentalne znaczenie...
Jak się Pani regeneruje?
Jak relaksuje?
Jak się Pani odżywia?
Czy praktykuje Pani regularną aktywność fizyczną?
Jaki jest charakter Pani pracy zawodowej/edukacyjnej?
Czy była diagnostyka w kierunku boreliozy?

Z opisu przebiegu Pani dotychczasowych poszukiwań poradzenia sobie z niepokojącymi Panią objawami, utrudniającymi Pani codzienne funkcjonowanie, okazały się nie tak efektywne/mało wystarczalne - jak by Pani tego oczekiwała.

Myślę, że skuteczną pomocą byłoby dla Pani poradnictwo psychologiczne, które mogłoby być nastawione na obniżenie przeżywanego przez Panią napięcia.

Z przesłaniem dla Pani powrotu do tylko satysfakcjonującego samopoczucia,

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu via Skype.

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605