Czy to jest atopowe zapalenie skóry?

Witam. Mam Pytanie czy to jest atopowe zapalenie skóry?Pojawiło się pod koniec sierpnia. Przeczytałem już ponad 200 postów na ten temat i objawy się zgadzają. Swędzi i nasila się jak myje ręce.Dodatkowo naskórek obok paznokci pęka a na rękach pojawiają się małe grudki. W piątek mam wizytę u dermatologa bo środki , które Pani mi poleciła w aptece to jest Emolium, Dernilan, Mediderm nie pomagają. Nigdy wcześniej nie miałem nic takiego. Czym leczyć?https://zapodaj.net/1c1384b1114cd.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak konieczna wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie