Czy to jest choroba afektywna dwubiegunowa?

Od dłuższego czasu zmagam się z irracjonalnym lekiem, który objawia się tym, że kiedy wychodzę z domu i widzę drogę przed soba boje się przez nią przejść sama. Kiedy idę z kimś problem znika. Duszności, sztywność mięśni, kołatanie serca są wtedy norma. Czy może być to związane z choroba afektywna dwubiegunowa? na którą choruje, lecz obecnie jestem w fazie bez leków, po powrocie z zagranicy. Jak sobie z tym radzić?

Tak, to może mieć związek z CHAD. Najlepiej gdyby skonsultowała się Pani z psychiatrą, który zna Pani historię leczenia. Nie bagatelizowałbym tych objawów, jeśli mają związek z CHAD mogą przybrać na sile lub mogą pojawić się kolejne bolesne dla Pani doznania.