Czy to jest do usunięcia chirurgicznego?

Witam wlasnie odebrałam TK i mam taki opis wspomne ze w listopadzeie mialam robiona tk w ktorej podejrzewanao grasice a teraz takie cos mi wyszlo trójkątna miekkotkankowa struktura o wymiarach 20mmx 18mm w przednim sródpiersiu mogaca odpowiadac przetrwalej grasicy czy to jest do usunieca chirurgicznego?Oraz nagromadzenie tkanki tluszczowej w przednim srodpiersiu przedsercwo oraz w obu katach przeponowo sercowych.

Witam!
Przetrwała grasica była zazwyczaj usuwana jako profilaktyka miastenii. Brak informacji z jakiego powodu było robione TK śródpiersia. Uzyskany wynik, w pewnym sensie, wymusza konsultację neurologiczną. Zabieg usunięcia przetrwałej grasicy jest stosunkowo prosty.
Powodzenia
W. Łuczkowski.