Czy to jest grzybica podudzi

Pojawiły mi się na przedniej stronie podudzi jasno brązowe plamki, nieco wypukłe wyczuwalne przy dotyku, niektóre pojedyńcze niektóre w większym skupisku. Czym to leczyć .

Niestety jest to zbyt mało informacji, aby można było ocenić, co to za zmiany na skórze. Konieczne jest udanie się do lekarza – rodzinnego lub dermatologa (nie potrzeba skierowania).