Czy to jest infekcja czy miesiączka bez krwi?

Mam 18 lat i teoretycznie cykl owulacyjny trwa u mnie 30 dni. Zazwyczaj był bardzo regularny, ale w tej chwili okres mi się spóźnia ok. 4 dni, i pojawiły się wodniste, przezroczyste i bardzo obfite upławy. Nie wiem czy to po prostu miesiączka bez krwi czy jakaś infekcja. Ewentualną ciąże już wykluczyłam. Proszę o pomoc. :)
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisane objawy  wymagają wyjaśnienia i z pewnością nie jest to przebieg miesiączki.

Dolegliwości rzeczywiście mogą wskazywać na infekcje dróg płciowych. Konieczna jest wizyta u ginekologa i wyjaśnienie po pierwsze co jest przyczyna nieprawidłowych upławów a po drugie z jakiego powodu nie pojawiła się miesiączka.
Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmian, wskazane będzie rozpatrzenie równoczesnego leczenia Partnera.

Proszę z wizytą nie zwlekać.

Pozdrawiam