Czy to jest możliwe, że jednak jestem w ciąży?

Witam ostatnoa miesiaczke mialam 19.01.2018 trwala ona 7 dni cykle mam co 31 dni owulacja byla 4.02.2018 . Testy domowe wychodza negatywnie na usg tez jeszcze nic nie widac . czy to za wczesnie ? Czy mozliwe to ze jestem jednak w ciazy ? Bialy sluz , wrazlize sutki . jesli bylabym w ciazy bylby to 5 tyd od ostatniej miesiaczki a 3 tydz od mozliwego zaplodnienia

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży. Dla pewności można wykonać badanie b-HCG. Pozdrawiam!