Czy to jest nadczynność?

Czy to nadczynność?W 05 2016 wyniki były ok:TSH 1,2, FT3 -30% FT4 -70%.Endokrynolog zlecił duże dawki jodu( wg receptury) brałam go 10 mies codziennie 2 krople.Zrobiłam wyniki bo nagle gorzej sie poczułam i znalazlam w głowie łysa plamę :( rosną na niej włosy ale słabiutkie. Wyniki na dzien dzisiejszy ; TSH 0.025 , Ft 3 - 5,20( 2,3-4,2) FT4-1,67 ( 0,89-1,76) Mam objawy nadczynnosci ale lekarz prowadzący powiedzial ze to nie od tego i dał Propranolol . Czy jod mógł doprowadzić do nadczynności?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza Endokrynologa i kierowac się jego zaleceniami