Czy to jest normalne, że okres co miesiąc wygląda inaczej?

dzień dobry Staram się od jakiś dwóch lat o dziecko i nie nie udaje. Wspomnę że miesiączki mam co miesiąc chociaż ich cykl miesiączkowy jest różny poczynając od stycznia 2013 roku do maja 2014 roku miałam je co 31 dni, 29 dni, 29 dni, 26 dni, 27 dni, 33 dni, 25 dni, 24 dni, 31 dni, 30 dni, 31 dni, 23 dni, 25 dni, 28 dni, 28 dni, 34 dni, 28 dni, 25 dni. Czy to jest normalne że okresy miesiączkowe co miesiąc wyglądają inaczej, że zmienia się ich liczba? Proszę o odpowiedz.

Generalnie długość cyklu miesiączkowego mieści się w normie. Wobec braku ciąży po 2 latach starania się o ciążę - istnieją wskazania do podjęcia diagnostyki niepłodności.