Czy to jest przepuklina po operacji wycięcia pęcherzyka żółciowego?

Witam, Jestem po operacji wycięcia pęcherzyka żółciowego i dzień po ściągnięciu szwów, pojawiły się dwa wybrzuszenia. Z lewej i z prawej strony pępka, na tej samej wysokości. Czy to jest przepuklina ?? Mogę udostępnić zdjęcie, które ukazuję problem. Teraz jestem 5 dzień po ściągnięciu szwów i mam wrażenie, jakby się trochę zmniejszyły. Dodam, że te wybrzuszenia są miękkie.

Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portal.abczdrowie.pl