Czy to jest skutek nagłego odstawienia Duloksytyny?

Witam. Przez okres 2,5 miesiąca brałem lek p. depresyjny Duloxetine Mylan w dawce 60mg. 3 dni temu odstawiłem go nagle bez konsultacji z lekarzem. Po prostu było wszystko ok i nie chcialem brac zadnych leków. Po tych 3 dniach zacząłem się źle czuć. Mam sporadyczny zawrót głowy, chce mi sie BARDZO spać, bolą mnie plecy, strasznie sie pocę. Chciałbym prosić o pomoc jakiegoś neurologa/psychiatry. Czy to jest skutek nagłego odstawienia Duloksytyny? Musze teraz to pare dni przecierpieć? Czy to znowu coś innego sie do mnie przyplątalo? Bardzo proszę o odpowiedź ponieważ sie strasznie martwie. Dziękuję.

Nie powinno się nagle przerywać leczenia, wskazane stopniowe zmniejszanie dawki aby uniknąć nieprzyjemnych objawów. Wskazana konsultacja z lekarzem leczącym. Jeśli pisze Pan , że było OK, to znaczy że lek dobrze działał i nie powinien Pan go odstawiać.
Pozdrawiam