Czy to jest właściwy poziom TSH w ciąży?

Dzień dobry, Mam 22lata i jestem w 18 tyg. ciąży. Dzisiaj robiłam badania z krwi i poziom TSH 3 generacji wynosi 4.730 uIU/ml a podane na wyniku normy podobno nie dotyczą ciężarnych i stąd moje pytanie czy jest to właściwy poziom? A jeśli nie to co mam zrobić oprócz wizyty u lekarza prowadzącego ciąże?

Lek. Paweł Szadkowski

Poziom TSH jest zbyt wysoki. Należy udać się do lekarza prowadzącego ciążę, on wypisze odpowiednie leczenie, albo skieruje do lekarza, który to leczenie wprowadzi.