Czy to jest zespół jelita drażliwego?

Jakis czas pojawialy sie u mnie bóle brzucha zwykle przechodzily po wzięciu nospy forte. Od tygodnia mam ból brzucha z lewej strony podbrzusza, który nie ustępuje a przechodzi na całą powierzchnię. Oprócz tego wzdęcia i zaparcia. Ulga przychodzi po gazach, które też się pojawiają. Dodam , że zacząłem brać lek duspatalin widzę umiarkowaną poprawę . Oprócz tego przeszedłem kolonoskopie która nic nie wykazała. Czy to jest zespół jelita wrażliwego czy coś innego jak sobie z tym poradzić

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna diagnostyka w warunkach POZ