Czy to już anoreksja?

Moja córka ma 45lat od młodości była szczupła, ale obecnie stosuje dietę ubogoweglowodanowa. Je tylko warzywa 2 razy w tyg. Odrobine mięsa lub rybę. Zero pieczywa mleka czy sera. Przy wzroście 176 cm. Wazy 50 kg. Sama skóra i kosci. Czy to jest anoreksja, stosuje również dietę u swojej 10 letniej córki chociaż dziecko nie jest uczulone. Co powinna jeść aby przytyć i u jakiego lekarza sie leczyć.a ja co mam robić zeby ratować dziecko córka mieszka w Warszawie. Czy jedzenie samych warzywwystarcz

Dzień Dobry Pani,

Pani Córka jest osobą dorosłą i to Ona jest odpowiedzialna za swoje zdrowie.

Może Pani zainspirować Córkę do konsultacji i rozmowy ze specjalistą w Poradni leczenia zaburzeń odżywiania, w Warszawie, by również w ten sposób umiejętnie zadbać o dobrostan Wnuczki.

Z przesłaniem wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej