Czy to już ciąża, czy objawy miesiączki?

Witam.

Mam problem. Ostatnią miesiączkę miałam 13 października. Teraz powinnam dostać 9-10 listopada, ale jej nie ma. Wczoraj robiłam test rano, ale wyszedł negatywnie. Podbrzusze mnie boli tak jakby ta miesiączka miała lada moment być, piersi są wrażliwe na dotyk i troszkę twardsze.
Współżyję, czy to możliwe, że jestem w ciąży???
Proszę o szybką odpowiedź :)

Witaj.

Jeżeli właściwie się zabezpieczasz, to ryzyko zajścia w ciążę jest minimalne. Potwierdza to również wynik wykonanego przez Ciebie testu. Z kolei objawy, o których piszesz mogą być zwiastunem zbliżającej się miesiączki. Przyczynami opóźnienia okresu może być stres, infekcja czy stosowana dieta.
Dla pewności polecam powtórne wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam.