Czy to już początek menopauzy?

Czy to już menpopauza? Witam, mam prośbę o skonsultowanie wyników : mam 53 lata, nie miesiączkuję od listopada zeszłego roku (brak krwawień od lipca 2017). Trochę się obawiam, ze zaszłam w ciążę . Więc zrobiłam badania. Proszę o informację, czy mogę spać spokojnie. FSH 42,33 Prolaktyna 25,48 faza folikularna 3,5-12,5 owulacja 4,7-21,5 faza luklearna 1,7-7,7 posmenopauzy 25,8-134,8 Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.