Czy to już rak? Co oznacza taki wynik cytologii?

Opis wyniku cytologii: Komórki nabłonka płaskiego: HSIL - zmiany śródnabłonkowe stopnia wysokiego mogące odpowiedac CIN 2, CIN 3/Cis (dysplazji średniego i dużego stopnia). Uwagi: Liczne komórki CIN II i CIN III.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć.
Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl