Czy to kamienie w pęcherzyku żółciowym?

Witam,moj problem to ból żołądka i pobolewanie po prawej stronie.2 miesiące temu miałam usg które wykluczylo kamienie w woreczku.3 tyg temu miałam gastroskopie ktora wykazała cofanie żółci do żołądka,biorę leki proursan.Czekam za wynikiem na HP.Morfologia w normie,enzymy watrobowe i trzustkowe tez.Czy możliwe ze bol w prawym boku promieniuje od żołądka?czy jednak mogly zrobić się kamienie?proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Moe aczkolwiek konieczne jest badanie lekarskie aby wyklucyc inne przyczyny