Czy to kolejna miesiączka czy plamienie?

Jestem trzy tygodnie po zakończeniu połogu. Tydzień po skończeniu połogu dostałam miesiączkę. Trwała ona 5 dni i nie była bolesna ani obfita. Tydzień od zakończenia miesiączki zauważyłam że znowu krwawie. Na razie jest to pierwszy dzień. Jest tak samo obfita jak poprzednio i bezbolesna. Czy to kolejna miesiączka czy plamienie? Dodam że na wizycie kontrolnej u ginekologa po połogu dowiedziałam się że mam nadżerkę oraz torbiel na jajniku.

Szanowna Pani, cykl dojścia do normalnej pracy Pani organizmu zajmie troje czasu. Proszę w przypadku utrzymywania się krwawienia zgłosić się do lekarza. Jeżeli krwawienie zakończy się tak, jak powinno, poczekać na kolejny okres.