Czy to krwawienie oznacza okres?

3 dni temu kochałem się z moją dziewczyną, możliwe jest, że miałem kropelkowanie, ale nie skończyłem w niej na pewno, dziś w nocy moja dziewczyna dostała krwawienie i mówi, że jest to raczej okres, bo krwawi tak jak w pierwszy dzień i kolor krwi jest taki jak przy okresie, lecz nie mamy pewności, czy nie jest w ciąży.
To jest okres, czy po 3 dniach od stosunku może wystąpić takie krwawienie?
Proszę o pomoc

Witam serdecznie,

jeżeli doszło do kontaktu z preejakulatem, możliwe jest zajście w ciążę. Zawiera on dostateczną ilość plemników, aby doszło do zapłodnienia.

Trudno określić czym jest to krwawienie, czy miesiączką, czy krwawieniem śródcyklicznym. Ponieważ nie podał Pan informacji, który to dzień cyklu.

Po około 10-14 dniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam