Czy to ma związek z zapaleniem błony śluzowej żołądka?

Witam serdecznie, mam 29 lat. Tydzień temu dowiedziałam się że mam polip na woreczku żółciowym o wielkości 7x11 mm. Lekarz powiedział że nie powinien mnie boleć, jednak od trzech dni ewidentnie czuje ból woreczka który promieniuje na plecy. Co to może oznaczać, czy dzieje się coś niebezpiecznego? Jestem już umówiona na zabieg usunięcia woreczka alemusze trochę poczekać. Bardzo się denerwuje z powodu tego bólu. A może ma to związek z zapaleniem błony śluzowej żołądka na które właśnie cierpie (wyniki gastroskopii będą za 3 tygodnie).

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po ponownym badaniem będzie można coś więcej powiedzieć