Czy to małe podwyższenie czy już hiperprolaktynemia?

Mam prolaktynę 29,8 norma 4,3-23. Czy to małe podwyższenie czy już hiperprolaktynemia ? Od jakiego poziomu dostaje sie leki na obniżenie? Mam też estradiol zawsze na górnej granicy i testosteron 54 przy normie do 48. Dodatkowo objawy od tego roku nieregularne miesiączki co 22-26 dni, sennośc, czasami ból głowy, bóle mięsni, uderzenia gorąca, czasem wysokie cisnienie, pocenie sie rąk i nóg, TSH badałam kilka razy wyniki -1,98 4,02 i 2,12. Objawy te przeszkadzają mi w codziennym zyciu co zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna co s wiecej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.