Czy to mogą być pasożyty?

czy to moga byc pasozyty dziecko ma czerwone gardlo bardzo brzydkie oraz ciagle zasluzowany nos czesto zaparcia leczony antybiotykiem oraz helicid 10mg przez 6 tyg poniewaz podejrzany byl refluks ale nie zauwazylam poprawy po helicycie czy to moze miec zwiazek z pasozytami?w krwi wychodzi jakby dziecko caly czas mialo infekcje w nocy spi nie spokojnie budzi sie z placzem ma brzydkie gardlo powiekszone migdaly i problem z ukladem oddechowym zasluzowany nos bezdechy oraz przelyka cos slini sie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza laryngologa dziecięcego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć