Czy to mogą być problemy hormonalne?

Pierwszą miesiączkę miałam w wieku 9 lat. W wieku 15 lat wykryłam guzek w piersi. Do tej pory miałam usunięte 4 guzki chirurgicznie i 2 biopsją mammotomiczną. Każdy z nich to fibroadenoma. Mam jeszcze 6 guzków. Większość ma rozmiary ok 1 cm, max 2 cm. 14.10 miałam wizytę u chirurga i dostałam skierowanie do endokrynologa ginekologicznego. Gdzie w Polsce znajdę takiego specjalistę? Czy to mogą być problemy hormonalne? Dodatkowo dodam, że mam krwawienia śródcykliczne i moje libido jest zerowe.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest diagnostyka . jest sporo specjalistów o podanych specjalizacja.