Czy to mogą być przerzuty do kości?

Drobne pojedyncze rozrzedzenia struktury kostnej do wielk. 6 mm w talerzu kości biodrowej lewej mam 58 lat jestem po lobektomi gòrnej płuca lewego (rak płaskonabłonkowy ) . Jestem w rakcie chemio terapi .Czy to mogą być przerzuty do klści

Lek. Wojciech Zygmunt

Nie jest to wykluczone, jednak w celu potwierdzenia wymagane jest wykonanie badanie scyntygrafii kośćca lub badania PET.