Czy to mogła być wczesna ciąża?

Witam, mam problem. W listopadzie przeszłam stymulacje jajników, ponieważ nie miałam owulacji. 28 listopada wykonałam test ciążowy pomimo że do okresu jeszcze sporo czasu i wyszła słabiuteńka kreseczka. W 30 dniu wykonałam badanie beta hcg i wyszło 5,23, gdzie norma jest do 5. Brałam tabletki d*** przez 13 dni 2x1 tabletkę począwszy od 16 do 27 dnia. Okres wyszedł dopiero 6 dni później. I tak: dotychczas w pierwszy dzień cyklu miałam lekkie bóle podbrzusza i plamienia, dopiero na drugi dzień pełny okres i na trzeci dzień się kończył. A w tym cyklu od razu wystąpił bardzo różowy krwawiący okres z bezbarwnym śluzem i skrzep na początku mały, czerwony a potem długi, siwy. Okres trwał 3 dni bardzo bolesny, a od 2 dni mam plamienia brązowe z domieszką krwi po podtarciu się. Pod koniec listopada zauważyłam na otoczce od piersi małe białawe kropeczki, mam je do tej pory. Cały czas myślę, czy to była ciąża, czy może jest to ciąża mimo okresu? Martwię się i boje okropnie. Proszę o pomoc. Leczę się w klinice niepłodności. Czy jest możliwość powtórzenia stymulacji jajników? W listopadzie miałam dzięki temu owulacje, teraz chcę odpocząć i w styczniu znowu powtórzyć. Czy może owulacja sama wystąpi?

Witam serdecznie,

Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Zatem okres nie wyklucza ciąży. Być może była Pani w ciąży. Obecnie nie można tego stwierdzić ani wykluczyć z całą pewnoącią. O kolejnej stumulacji powinien zadecydować Pani ginekolog. Natomiast nie jest całkowicie wykluczone, że owulacja nie pojawi się sama.

Pozdrawiam