Kobieta , 28 lat Witam moja corka wlasnie skonczyla 6 mscy. Jakies 2 tyg temu zaczelam rozszezac jej diete (jest karmiona piersia) po podaniu kaszki mleczno-ryzowej, owsianki dostala lekkiej pokrzywki na brzuszku. Podobnie bylo jak raz podalam jej mm jak miala 4 msce miala cerwony brzuszek plamki na raczkach nozkach. Dzis dostala kleik ryzowy z mm bez laktozy i bez zadnej reakcji. Czy to moze byc alegia na laktoze czy skaza bilkowa?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badania kontrolne dzieci – Aby ocenić stan zdrowia dziecka, jego rozwój fizyczny i psychiczny, ewentualne ograniczenia w wyborze zawodu, zdolność do podjęcia nauki i uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego, wykonywane są tzw. bilanse. Są to badania kontrolne, które przeprowadza AlergologiaAlergia dotyczy ludzi z w każdym wieku. Typowa choroba alergiczna to atopowe zapalenie skóry, które zazwyczaj ustępuje przed ukończeniem 10. roku życia, natomiast w późniejszych latach pojawia się astma oskrzelowa.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: