Czy to może być astma lub niewydolność serca?

Witam, mam dość dziwny problem. Po większym wysiłku fizycznym - np. dość szybkim biegu 5km (przy wolnym biegu to się nie zdarza) kaszle mnie i mam dziwne uczucie pieczenia w płucach, które sprawia ogromny ból. Mam tak od zawsze - zaczynało się tam na wf w szkole (obecnie mam 22 lata). Byłam u kardiologa ekg i holter wyszły bardzo dobrze. Planuję jeszcze zrobic echo i spirometrie oraz rtg klatki. Czy to moze być astma czy jakaś niewydolność serca?

proszę umieścić pytanie na innym darmowym moim portalu forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

tam można zalozyc osobny czat i dłużej porozmawiać bo trzeba....

można wysłać wyniki skanem tam ja zobaczę. Tylko bez danych osobowych

ale myślę że to powysiłkowy skurcz oskrzeli......testy skórne na alergię trzeba zrobić też

proszę tam wysłać wyniki