Czy to może być choroba weneryczna?

witam, mam 35lat od jakiegoś czasu troche piecze mnie w penisie, nie mam żadnych zmian ani wycieku ropnego, tylko tak swędzi dziwnie. Miałem styczność z obcą kobietą jakiś miesiąc temu, czy mogłem coś złapać ? Czytałem w internecie i w sumie to moge mieć wszystkie choroby weneryczne i grzybice ale wszędzie jest że zawsze jest wyciek ropny z penisa. Czy to może być coś poważnego czy po prostu zwykla infekcja ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Swędzenie okolic intymnych może wskazywać na infekcję. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących dolegliwości. W celu ustalenia przyczyny występujących objawów konieczna będzie wizyta u lekarza.