Czy to może być choroba Wilsona?

Witam.Mam 39 lat.Nikt nie moze sie wyznacz co mi sie dzieje.Mam częstoskurcz leczony propranolem,podwyższony poziom TSH,wypukłe plamy na plecha a na goleniach swędzące pozostawiajace blizny,wypadanie włosów,wewnętrzne drżenie,bóle głowy i uszu,bóle ramion,bioder,biegunki,afty,siniaki,Otoczka brązowa wokół źrenicy,bóle brzucha,depresja.A do tego zdiagnozowany zespół wazo-wagalny.Testy na bolerioze negatywne.Czy to może być choroba Wilsona?Gdzie mam się udać by ktoś mi pomógł.Mieszkam w Krakowie.

Witam
W przypadku tylu dolegliwości trudno postawić diagnozę
bez przeprowadzenia badania lekarskiego i wykonania podstawowych
badań.
Aby zdiagnozować chorobę Wilsona należy wykonać badania
genetyczne określające obecność mutacji oraz badania laboratoryjne
oceniające metabolizm miedzi.
Najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny Pani problemów
zdrowotnych jest konsultacja z lekarzem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie.
Natomiast najskuteczniejszą metodą leczenia depresji, która również
pociąga za sobą wiele dolegliwości jest terapia psychologiczna.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie, powinna Pani przeprowadzić badania endokrynologiczne i skonsultować dermatologa i psychoterapeutę, tego ostatnie bo jak Pani pisze ma pPani depresję a te wszystkie objawy to mogę też być spowodowane kumalcję stresu.
Pozdrawiam