Czy to może być ciąża?

Witam, 1 listopada miałam miesiączkę, 14 dnia cyklu (cykle 28 dniowe) owulację i w tym czasie współżyłam z partnerem. Dzisiaj mija 22 dzień cyklu (8 dni od owulacji), dwa dni temu wykonałam test ciążowy, wynik - kreska bardzo jasna, widoczna tylko pod światło, dzisiaj znowu zrobiłam test, wynik taki jak dwa dni temu. Zmienił mi się trochę smak, jem rzeczy na których zapach wcześniej mnie odrzucało, czasem czuję kłucie w podbrzuszu ciągnące się aż do pępka. Czy to może być ciąża? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję wykonać oznaczenie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.