Czy to może być ciąża lub ciąża pozamaciczna?

Witam!
Mam 33 lata, uprawiamy z mężem seks regularnie bez zabezpieczenia (tylko seks przerywany). 20 grudnia miesiączkowałam prawidłowo (mam regularne cykle 28-dniowe), 8 do 12 stycznia dostałam brunatnego plamienia, skurczy w podbrzuszu, brzuch napięty, z 12 na 13 stycznia w nocy ból był bardzo intensywny całego pasa, od pępka do pachwin i dookoła, zaczęłam krwawić dość intensywnie ze skrzepami, więc poszłam do ginekologa. Lekarz po zbadaniu skierował mnie do szpitala, gdzie miałam robione USG przezpochwowe.
Podczas pobytu w szpitalu dnia 15 stycznia wieczorem zupełnie ustąpiło krwawienie (krwawienie takie ze skrzepami i bardzo intensywne było tylko przez jeden dzień, później wyglądało jak zwykła miesiączka), natomiast został ból prawego jajnika, a brzuch mam jakby napompowany. Zostałam wypisana do domu.

Obecnie brzuch nadal nabrzmiały, bóle prawego jajnika, które często promieniują aż do pępka, uczucie ciągnięcia w dół w pochwie (jakby macicę ściągało coś do dołu), obfite i gęste upławy, jak trochę pochodzę, to pojawiają się w śluzie śladowe ilości krwi, częściej też oddaję mocz.
Czasami mam bardzo intensywne kłucia i skurcze w prawym jajniku lub podbrzuszu, które trwają kilka sekund, ale są bardzo bolesne. Jeśli leżę, dolegliwości bólowe się osłabiają, jednakże cały czas czuję prawą stronę brzucha taki dziwny ucisk bądź uwieranie.
Dodam, że temperatury ciała nie mam podwyższonej, nie mam mdłości, piersi nie są nabrzmiałe, biegunki również nie mam aczkolwiek czasem mam parcie na odbyt.
Proszę o odpowiedź. Czy to mogą być dolegliwości bardzo wczesnej ciąży, którą lekarz przeoczył lub ciąży pozamacicznej? Jeśli nie jest to ciąża, to czym mogą być spowodowanie takie dolegliwości? Co robić, czy powinnam pójść ponownie do ginekologa?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Ponieważ opisywane przez Panią wyniki wykluczają ciążę, USG i poziom HCG, przyczyny należy szukać poza układem rozrodczym. Objawy mogą sugerować stan zapalny wyrostka robaczkowego. Powinna Pani udać się do chirurga i wykonać badanie USG brzucha.

Z poważaniem