Czy to może być ciąża, nawet jeśli dostałam okres ponad tydzień wcześniej?

Ostatnią miesiączkę miałam 6.09.2010 roku i trwała do 11.09.2010, kochałam się 18.09.2010 teraz źle się czuję, miałam codzienne mdłości, jestem osłabiona i w dodatku dostałam „niby” okres 2.10.2010 (wieczorne lekkie plamienie).

Dzisiaj czuję się tak, jak przy normalnej miesiączce, rozbita i boli mnie podbrzusze, a powinnam była okres dostać dopiero 8-10.10.2010.
Bardzo proszę o radę.
Czy to może być ciąża, nawet jeśli dostałam okres ponad tydzień wcześniej?

Redakcja abcZdrowie

Mając na uwadze, że podaje Pani odbycie stosunku płciowego bez zastosowania skutecznej metody antykoncepcji, należy brać pod uwagę możliwość ciąży.

Stąd, aby wyjaśnić Pani dolegliwości proponuję wykonanie testu ciążowego - oznaczenie hormonu beta HCG w surowicy krwi oraz zgłoszenie się do ginekologa.