Czy to może być czerniak na stopie?

Witam moja 3 letnia córka ma czarna równą kreskę przez caly paznokiec u stopy od 2 lat ale dopiero kilka dni temu przez przypadek wyczytalam ze to moze byc czerniak .Strasznie się martwię wizyte mam zaplanowana dopiero za tydzien. Czy może to być coś innego? .Pozdrawiam

Kreska na paznokciu to zazwyczaj znamię, zwłaszcza u dziecka. Proszę się nie martwić, ale na wszelki wypadek trzeba wykonać badanie dermoskopowe.