Czy to może być czop w 31. tygodniu ciąży?

Czy to może byc czop? Jestem w 31 tygodniu ciąży. Kilka dni temu zauważyłam na papierze dziwna substancje o konsystencji galaretki, biało żółte zabarwienie i bezwonna. Jednego dnia widzę to innego nic nie ma. Czy to możliwe, ze to czop? Czy może zwykła infekcja?

Lek. Katarzyna Szymczak

Obie sytuację sa prawdopodobne, Wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam