Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to może być depresja dwubiegunowa?

Witam, 6 grudnia trafiłam do szpitala psychiatrycznego w Anglii, do dziś próbuje znaleźć powód diagnozy w Polsce i wszystko wskazuje na depresję dwubiegunowa. Lekarz rodzinny skierował mnie na badania tarczycy i mój wynik w ft 4 wynosi 0,83 do 0,93-1,7 a tsh 3,670 do 0,27-4,2. Dostałam skierowanie do endokrynologa. Nie miałam miesiączki przed szpitalem dwa miesiące czyli październik listopad potem miesiączka w szpitalu i teraz znowu nie miesiączkuje. Schudlam przed szpitalem.
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadając na Pani pytanie- niekoniecznie to jest depresja dwubiegunowa.

Bazując na tym, co Pani napisała, występujące objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w poziomie hormonów tarczycy. Stąd też skierowanie do endokrynologa. Myślę, że istotne byłoby sprawdzić poziom hormonów kobiecych.

Życzę Pani pozytywnej diagnozy, Irena Mielnik-Madej

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
0

Witam serdecznie, chyba już raz odpowiadałem na jakieś Pani pytanie, ale mniejsza z tym. Poniżej znajdzie Pani informacje dotyczące tzw. choroby afektywnej dwubiegunowej - Depresja dwubiegunowa to błędna nazwa więc ktoś , kto ją diagnozował może nie być specjalistą w tej sprawie. Niewątpliwie jednak powinna Pani skorzystać z pomocy psychoterapeuty - jeżeli w Anglii nie znajdzie Pani odpowiedniego to oferuję Pani porady - online przez Skype w późnych godzinach wieczornych. Pozdrawiam
Krzysztof Dudzński

Psychoterapeuta, psychosomatyk, coach, hipnoterapeuta i trener mentalny.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety