Czy to może być endometrioza?

Jestem 2 miesiące po cesarskim cięciu. Od paru dni mój brzuch jest wzdety. Z lewej strony nad blizna operacyjna czasami ból brzucha jest nie do wytrzymania. Zdarza się ból oraz problemy z poruszaniem lewą nogą. Mam też mdłości oraz moja ostatnia miesiączka trwała ponad trzy tygodnie. Czy to może być endometrioza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna jest kontrola u ginekologa, czy dolegliwości są spowodowane powiklaniami po cięciu cesarskim czy inna jednostka chorobową.