Czy to może być guz przysadki?

Witam. Miałam nieregularne miesiączki, ginekolog zalecił w Sierpniu badania. Po badaniu krwi okazało się, że mam podwyższone TSH (4,59). Rozpoznanie lekarza-zaburzenie przysadki.Inne objawy to osłabienie, nadwaga, sucha skóra, mniejszy apetyt, pogorszenie wzroku(noszę okulary).Teraz jest już trzeci miesiąc jak nie mam miesiączki, przyjmuje leki. Od dwóch tygodni towarzyszą mi bóle głowy (min. 1 dziennie). Czy może to być guz przysadki? Czy powinnam to zasugerować lekarzowi?

Witam,

Przyczyn Pani dolegliwości może być kilka. W celu wykluczenia guza przysadki konieczne jest wykonanie badania MR głowy z kontrastem celowanego na okolicę przysadki oraz oznaczenie jej pełnego profilu hormonalnego.

Pozdrawiam

Witam. Ma Pani niedoczynność tarczycy. Należy to leczyć Euthyrox em. Wskazane zbadać Ft3 i ft4 plus usg tarczycy. Może Pani mieć ch.Hashimoto. . CO mówi ginekolog? pozdrawiam serdecznie