Czy to może być infekcja?

Witam. Mój problem polega na tym, że zauważyłam u siebie odrobinę biało-brązowego gęstego śluzu. Jest bezwonny. To dopiero jeden dzień. Jestem 4 dni po miesiączce. Nigdy takiego czegoś nie miałam. Boję się co to może być, ponieważ mój mąż dopuścił się zdrady, a ze mną jeszcze sypiał w tym czasie bez zabezpieczenia. Twierdzi, że z tamtą stosował prezerwatywę. Nie wiem czy to początki infekcji. Nic mnie nie piecze i nie swędzi. Współżyłam z mężem przed samą miesiączką. Chce się też upewnić czy mąż mnie czymś nie zaraził. Jakie powinnam zrobić teraz badania?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Brązowa wydzielina świadczy raczej o krwawieniu niż infekcji. Oczywiście plamieni może również być objawem zakażenia (np. chlamydiowego zapalenia szyjki macicy). Proponuję wizytę u ginekologa. Badanie lekarskie oraz ewentualne wykonanie badań dodatkowych pomoże Pani rozwiać wątpliwości.