Czy to może być jakieś powikłanie po stanie zapalnym zęba?

Witam. Od ponad miesiąca walczę z zapaleniem zęba. Jestem po chirurgicznym usunięciu ósemki i kanałowym leczeniu sąsiedniego zeba. Od kilku dni czuje się dziwnie. Mam zawroty głowy, ciężko mi się oddycha. Dzisiaj rano miałam dziwne kołatanie serca. Czy to może byc jakieś powikłanie po stanie zapalnym zęba?

Dzień dobry,
Nie spodziewam się,aby to było jakieś powikłanie po zabiegu,gdyż minęło sporo czasu,ale nie można pewnych objawów lekceważyć,dlatego zalecałabym wizytę u lekarza rodzinnego ,który ewentualnie da skierowanie na dalsze badania...
Pozdrawiam.